Pokoje i udogodnienia

Jeśli szukasz uczucia domu z dala od domu – znajdziesz je w Hostel Freedom na Rynku Staromiejskim 10! Poczuj się komfortowo, rozgość w naszych pokojach i odkryj prawdziwe znaczenie wolności, swobody i nieskrępowania, które zapewnia Hostel Freedom.

Rozgość się i zostań z nami dłużej

Wybierz jeden z naszych pokoi i spędź przyjemny czas w hostelu w centrum toruńskiej Starówki

Apartamenty typu studio

Przestronny apartament z osobnym wejściem, na ostatnim piętrze kamienicy to odrobina luksusu w hostelu. Apartament podzielony jest na strefę sypialnianą, strefę wypoczynkową z wygodną, rozkładaną kanapą oraz strefę jadalnianą z aneksem kuchennym. Apartament jest funkcjonalny i umożliwia przygotowywanie posiłków we własnych zakresie, co jest atutem zwłaszcza przy dłuższych pobytach. Na wyposażeniu są wszystkie niezbędne sprzęty i naczynia kuchenne oraz telewizor z płaskim ekranem. Doskonała opcja dla osób poszukujących przyjaznego i wygodnego zakwaterowania dla 2-4 osób.

Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką – różowy

Komfortowy pokój z oknami wychodzącymi na serce toruńskiej starówki to opcja doskonała dla dwóch osób. Istnieje możliwość połączenia łóżek w dwuosobowe lub spania na oddzielnych łóżkach. . Pokój z oknami wychodzącymi na serce toruńskiej starówki oferuje wspaniały widok na historyczną architekturę i atmosferę miasta. Do pokoju przynależy prywatna łazienka na zewnątrz pokoju, gwarantująca poczucie intymności i wygodę.

Pokój dwuosobowy typu Deluxe – niebieski

Pokój jest oazą spokoju i relaksu, pozwalając na rozkoszowanie się błogim uczuciem wakacji przez cały rok. Pokój posiada strefę sypialnianą, wypoczynkową, prywatną łazienkę oraz widok na patio. Dostęp do telewizora umożliwia rozrywkę w chwilach odpoczynku. Wybór opcji z 1 lub 2 łóżkami pozwala dostosować nocleg do własnych potrzeb i preferencji.

Pokój trzyosobowy z prywatną łazienką – zielony

Przytulny pokój z trzema łóżkami i prywatną łazienką. Okna wychodzące na Rynek Staromiejski oferują widok na zabytkowe kamienice oraz Ratusz Staromiejski i pulsujące życiem miasto, a stare fotografie na ścianach przenoszą w historyczny świat Torunia i zachęcają do okrywania jego tajemnic. Pokój posiada telewizor, by ułatwić odpoczynek zgodny z potrzebami.

Pokój trzyosobowy typu Deluxe – żółty

Słoneczny pokój, przeznaczony dla trzech osób, z prywatną łazienką zapewnia wygodę i komfort pobytu. Pobudzający kolor ścian ożywia przestrzeń, dzięki czemu jest to doskonałe miejsce do ładowania energii na cały dzień zwiedzania miasta. Okna wychodzące na spokojniejsze patio przynoszą ulgę od gwaru Starówki, a płaski telewizor umożliwia odpoczynek bez presji - zupełnie jak w domu.

Zaplanuj pobyt u nas

Zarezerwuj pokój

Zadzwoń do nas!