lobr

 

REGULAMIN

 


1. Doba trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 (istnieje możliwość wcześniejszego
uzgodnienia godziny przyjazdu).
Doba rozpoczyna się w dniu najmu. Gości oczekujemy o dowolnej porze. Pokój lub łóżko oddane zostaną do dyspozycji gości najwcześniej jak to możliwe przy uwzględnieniu faktu, że wymagają one wcześniejszego przygotowania, a goście zajmujący je w dniu poprzedzającym winni wymeldować się do godziny 11.00.
Doba kończy się o godzinie 11.00 i do tego czasu pokój winien być zwolniony, a klucz zwrócony na recepcję. Wymeldowanie winno być zgłoszone recepcji nawet w przypadku, w którym gość nie ma obowiązku zwrócić klucza.
Jeśli gość nie określił czasu pobytu, najmując łóżko w pokoju wieloosobowym lub pokój prywatny, przyjmuje się, że zostały one wynajęte na jedną dobę.
Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w rezerwacji lub w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu. Uwzględniamy życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadania wolnych miejsc.

2.W przypadku gdy pokój prywatny lub łóżko w pokoju wieloosobowym nie zostaną zwolnione do godziny 11.00, a pokój ten lub łóżko to jest zarezerwowane na koleją dobę przez inną osobę, obsługa jest wówczas uprawniona do wejścia do pokoju bez obecności gościa, spakowania jego rzeczy i przeniesienia ich do przechowalni bagażu.

3.Pościel jest  w cenie wynajmu. Na gości czekają łóżka z przygotowaną pościelą natomiast ręczniki można wypożyczyć w cenie 5 zł za sztukę.  

4. Pokoje wynajmuje się po przedłożeniu dowodu osobistego lub paszportu (wszystkich osób które będą zakwaterowane) oraz po uregulowaniu zapłaty. W przypadku zakwaterowania  3 osób lub powyżej może zostać pobrany depozyt w wysokości 50 zł od osoby. Depozyt ten, jest zawsze zwracany gościom przestrzegającym regulaminu hostelu. Goście którzy w jakikolwiek sposób nie przestrzegają regulaminu ( zakłocanie ciszy nocnej, palenie i picie alkoholu na terenie hostelu, szkody spowodowane w obiekcie) tracą depozyt w całości i jeśli zajdzie potrzeba dopłacą za spowodowane szkody.    

5.W pokojach wieloosobowych wynajmowane są łóżka (miejsca), dlatego goście muszą liczyć się z możliwością dzielenia pokoju z innymi, nieznanymi im osobami obu płci. Łóżka w pokojach wieloosobowych przeznaczone są wyłącznie dla jednej osoby.    

6. Obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do godziny 07.00 rano. W tym
czasie nie mogą przebywać na terenie hostelu osoby nie zameldowane.    

7. Zachowanie gości oraz osób trzecich nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Możemy wezwać ochronę i odmówić dalszego pobytu osobie, która narusza tę zasadę, nawet w trakcie trwania doby bez zwrotu kosztu noclegu. 

8. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach
grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia lokalu.   

9. Na naszym terenie obowiązuje zakaz palenia. Osoby nieprzestrzegające tego zakazu zostaną obciążone opłatą w wysokości 300 PLN.    

10. Zakazuje się wprowadzania zwierząt na teren hostelu. 

11. Nie kwaterujemy osób po spożyciu alkoholu i środków odurzających.  

12. Gość ponosi materialną odpowiedzialność za uszkodzenie lub zniszczenie urządzeń znajdujących się w lokalu.    

13. Jakiekolwiek usterki w pokojach prosimy zgłaszać w recepcji w dniu przyjazdu. Brak zgłoszenia oznacza brak zastanych usterek i zniszczeń.    

14. Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie przedmioty pozostawione na terenie hostelu.    

15. Przedmioty pozostawione w pokoju po jego opuszczeniu będą przechowywane przez 3 dni. Po tym okresie zostaną zutylizowane.    

16. Uprasza się o zachowanie porządku i czystości w pokojach oraz we wspólnych
pomieszczeniach. Miły gościu zachowaj porządek i czystość, ponieważ sprzątamy raz
dziennie w godzinach przedpołudniowych a nie na bieżąco. Szczególnie dbaj o czystość w łazienkach i kuchniach, gdyż są one w wspólne.   

17. Zabrania się picia i jedzenia w pokojach miejscem do tego przeznaczonym jest kuchnia i jadalnia.    

18. Za zgubienie kluczy lub konieczności interwencji obsługi hostelu w godzinach nocnych będzie pobierana opłata w wysokości 100zł.    

19. Zadatków za rezerwację pokoi nie zwracamy w przypadku anulowania rezerwacji poźniej niż 12 dni przed planowanym przyjazdem.    

20. Możemy odmówić zakwaterowania lub też wykwaterować w trakcie trwającego pobytu, gościa, którego zachowanie naruszyło ten regulamin lub w inny sposób naruszało reguły współżycia społecznego. Należność za pobyt nie podlega wówczas zwrotowi.    

21. Nie odpowiadamy za awarie i ich skutki niezależne od nas.Hostel Freedom oświadcza, że nie prowadzi działalności hotelarskiej.   

Hostel Freedom zobowiązuje się do świadczenia na rzecz Klienta następujących usług:
1) Zakwaterowania/ najmu miejsca noclegowego
2) Sprzedaży artykułów żywnościowych
3) Umożliwienia korzystania z dostępu do Internet